Imprimeix
Categoria: Actualitat

Es fixa el següent calendari laboral de festes de caràcter local per a l'any 2018 a la Comunitat Autònoma de Catalunya distribuïdes per comarques.

En la present Ordre també consten els ajuntaments que no han formulat proposta de festes locals dins el termini concedit.

ALT CAMP

Aiguamúrcia, agost 14 i 13 de desembre

Pla de Manlleu, El, 19 de març i 28 de setembre

Pobles, les 14 de maig i 17 de desembre

Santes Creus, agost 20 i 13 de desembre

Alcover, 16 de agost i 16 d'octubre

Alió 19 de gener i 24 d'agost

Bràfim 25 de juliol i 10 de desembre

Cabra del Camp, proposta no formulada

Figuerola del Camp 29 de març i 20 de juliol

Garidells, els 17 de gener i 25 de juliol

Masó, la 22 de gener i 23 de juliol

Milà, El 21 de maig i 22 d'octubre

Mont-ral, 18 de agost i 25 d'agost

Montferri 19 de gener i 24 d'agost

Nulles 19 de gener i 15 de maig

Pla de Santa Maria, El 29 de març i 23 d'abril

Pont d'Armentera, el 3 de gener i 23 d'abril

Puigpelat 29 de març i 31 de desembre

Querol 29 de març i 7 de desembre

Riba, la, 3 de agost i 23 de novembre

Rodonyà 22 de gener i 27 d'agost

Rourell, el 22 de gener i 2 de juliol

Vallmoll 29 de març i 7 de desembre

Valls 2 de febrer i 25 de juny

Fontscaldes 6 d'agost i 29 d'octubre

Picamoixons, 19 de març i 6 d'agost

Vila-rodona, agost 10 i 5 de novembre

Vilabella, 3 de agost i 18 d'agost

ALT EMPORDÀ

Agullana 3 d'abril i 16 d'agost

Albanyà 3 de maig i 29 de juny

Armentera, L', 24 de juliol i 12 de novembre

Avinyonet de Puigventós 3 de maig i 29 de juny

Bàscara 19 d'abril i 1 d'agost

Biure 12 de febrer i 3 d'abril

Boadella i les Escaules 12 de novembre i 26 de novembre

Borrassà 3 de maig i 30 de novembre

Cabanelles 3 de maig i 29 de juny

Cabanes 22 de gener i 3 de maig

Cadaqués 14 de febrer i 18 de desembre

Cantallops, 14 de maig i 20 d'agost

Capmany, 13 de febrer i 21 de maig

Castelló d'Empúries 2 de febrer i 10 d'agost

Cistella 3 de maig i 29 de juny

Colera 8 de maig i 1 d'octubre

Darnius 3 de maig i 14 d'agost

Escala, L'29 de juny i 16 de juliol

Espolla 22 de gener i 25 de juliol

Far d'Empordà, El 3 de maig i 9 de novembre

Figueres 3 de maig i 29 de juny

Fortià 3 de maig i 29 de juny

Garriguella, agost 20 i 10 de desembre

Garrigàs 29 de juny i 29 de setembre

Arenys d'Empordà, 30 de juny i 29 de novembre

Ermedàs 29 de juny i 26 de setembre

Tonyà 29 de juny i 23 de juliol

Vilajoan 29 de juny i 23 de juliol

Jonquera, la 21 de maig i 8 de setembre

Lladó, proposta no formulada

Llançà 22 de gener i 16 de juliol

Llers 3 de maig i 29 de juny

Masarac 2 de juliol i 12 de novembre

Vilarnadal 30 d'abril i 29 de juny

Maçanet de Cabrenys 2 de juliol i 12 de novembre

Mollet de Peralada 7 d'abril i 6 d'agost

Navata 3 de maig i 29 de juny

Ordis 2 de febrer i 3 de maig

Palau de Santa Eulàlia 3 de maig i 10 de desembre

Palau-saverdera 2 de febrer i 27 d'agost

Pau 12 de febrer i 3 de maig

Pedret i Marzà 14 de maig i 6 d'agost

Peralada 30 d'abril i 2 de novembre

Vilanova de la Muga, 10 de desembre i 13 de desembre

Pont de Molins 19 de gener i 7 de setembre

Pontós, juliol 26 i 12 de novembre

Romanyà d'Empordà 27 de gener i 3 de setembre

Port de la Selva, El 21 de maig i 6 d'agost

Portbou, 8 d gener i 25 de juliol

Rabós, proposta no formulada

Riumors 29 de juny i 17 d'agost

Roses, 9 d febrer i 12 de febrer

Sant Climent Sescebes, agost 27 i 26 de novembre

Sant Llorenç de la Muga 9 d'agost i 10 d'agost

Sant Miquel de Fluvià 3 de maig i 29 de setembre

Sant Mori 19 de gener i 24 de setembre

Sant Pere Pescador 19 de gener i 29 de juny

Santa Llogaia d'Àlguema 3 de maig i 29 de juny

Saus, Camallera i Llampaies

Camallera 20 d'abril i 17 d'agost

Llampaies 20 d'abril i 9 de novembre

Saus 20 d'abril i 8 de setembre

Port de la Selva, la, proposta no formulada

Siurana, proposta no formulada

Terrades 15 de maig i 22 de novembre

Torroella de Fluvià, agost 27 i 23 de novembre

Vajol, la, 11 octubre i 31 de desembre

Ventalló, 7 maig i 1 d'octubre

Mas Gros, 16 de agost i 1 d'octubre

Montiró 1 d'octubre i 5 de novembre

Pelacalç, 16 de agost i 1 d'octubre

Saldet 12 de setembre i 1 d'octubre

Valveralla 1 d'octubre i 15 d'octubre

Vila-robau, 16 d'agost i 1 d'octubre

Vila-sacra, proposta no formulada

Vilabertran 3 de maig i 29 de juny

Viladamat 27 de juliol i 7 de desembre

Vilafant 3 de maig i 29 de juny

Vilajuïga 22 de gener i 30 de juliol

Vilamacolum, 13 de febrer i 2 de maig

Vilamalla 3 de maig i 29 de juny

Vilamaniscle, proposta no formulada

Vilanant 3 de maig i 29 de juny

Vilaür 20 de juliol i 21 de juliol

ALT PENEDÈS

Avinyonet del Penedès 29 de març i 20 d'agost

Arboçar, L'29 de març i 30 de juliol

Avinyó Nou 29 de març i 20 d'agost

Cantallops 29 de març i 15 d'octubre

Gunyoles, les 29 de març i 6 d'agost

Sant Sebastià dels Gorgs 29 de març i 6 d'agost

Cabanyes, les 14 de febrer i 6 d'agost

Castellet i la Gornal

Casetes, Lles 29 de març i 13 d'agost

Castellet 29 de març i 30 de juliol

Clariana 29 de març i 23 de juliol

Gornal, la 29 de març i 2 de juliol

Masuques, les 29 de març i 22 d'octubre

Rocallisa 29 de març i 6 d'agost

Rosers, Els 29 de març i 13 d'agost

Sant Marçal 29 de març i 9 de juliol

Torrelletes 29 de març i 16 de juliol

Trenca-roques 29 de març i 30 de juliol

Castellví de la Marca 29 de març i 16 d'agost

Font-rubí 22 de gener i 16 d'agost

Gelida, agost 20 i 13 de desembre

Granada, la 9 de juliol i 31 d'agost

Mediona 3 d'abril i 21 de maig

Olesa de Bonesvalls 29 de març i 16 de juliol

Olèrdola, agost 30 i 31 d'agost

Moja 25 de juliol i 30 d'agost

Pacs del Penedès 6 d'agost i 30 d'agost

Pla del Penedès, El 22 de gener i 30 de juliol

Pontons 19 de gener i 23 de juliol

Puigdàlber 5 de gener i 3 de desembre

Sant Cugat Sesgarrigues 27 de juliol i 30 de juliol

Sant Llorenç d'Hortons 21 de maig i 10 d'agost

Sant Martí Sarroca, 16 de juliol i 12 de novembre

Bleda, la 2 de juliol i 12 de novembre

Rovira Roja, La 6 d'agost i 12 de novembre

Sant Pere de Riudebitlles 29 de març i 29 de juny

Sant Quintí de Mediona, 7 maig i 31 d'octubre

Sant Sadurní d'Anoia, 8 d setembre i 29 de novembre

Santa Fe del Penedès 19 de febrer i 22 d'octubre

Santa Margarida i els Monjos 29 de març i 20 de juliol

Ràpita, la 29 de març i 6 d'agost

Subirats

Ca l'Avi 29 de març i 29 d'octubre

Can Bas 29 de març i 25 de juny

Can Batista 29 de març i 6 de juliol

Can Cartró 29 de març i 30 d'abril

Can Rossell 29 de març i 9 d'abril

Cantallops, gener 29 i 29 de març

Casots, els 29 de març i 16 d'abril

Lavern 29 de març i 25 de juny

Ordal 29 de març i 6 d'agost

Pagament, El, gener 29 i 29 de març

Sant Joan 29 de març i 13 de juliol

Sant Pau d'Ordal, gener 29 i 29 de març

Urbanització Can Rossell 29 de març i 27 de juliol

Urbanització Casablanca 29 de març i 13 de juliol

Urbanització La Muntanya Rodona, gener 29 i 29 de març

Torrelavit, gener 29 i 29 de març

Torrelles de Foix 25 d'agost i 8 de setembre

Vilafranca del Penedès 30 d'agost i 31 d'agost

Vilobí del Penedès 29 de març i 20 d'agost

ALT URGELL

Alàs i Cerc 15 de maig i 16 de juliol

Arsèguel, 13 de febrer i 31 de desembre

Bassella 15 de maig i 25 d'agost

Aguilar 3 de maig i 2 de juny

Altès, 5 de juny i 1 de setembre

Castellnou de Bassella, 28 abril i 13 d'octubre

Clua, La 20 de gener i 6 d'octubre

Guardiola 15 de maig i 6 d'octubre

Mirambell 15 de maig i 6 d'octubre

Ogern 24 de setembre i 29 de novembre

Cabó 14 de maig i 6 d'agost

Pujal, el 29 de juny i 3 de setembre

Vilar, El 7 de maig i 24 de setembre

Cava 20 d'octubre i 20 de novembre

Ansovell, 1 de setembre i 12 de novembre

Querforadat, El 8 de febrer i 18 d'agost

Coll de Nargó 25 de juliol i 23 de novembre

Estamariu 22 de gener i 22 de novembre

Fígols i Alinyà

Alinyà 12 de maig i 13 d'agost

Alzina d'Alinyà, L', 9 de juny

Fígols 20 de gener i 14 de maig

Perles 19 de maig i 16 de novembre

Josa i Tuixén

Josa de Cadí 20 de juliol i 3 de setembre

Tuixent 20 de gener i 25 de juliol

Montferrer i Castellbò 22 de gener i 19 de març

Oliana, 13 de febrer i 2 d'agost

Organyà 12 de febrer i 21 de maig

Peramola, 13 de febrer i 29 de setembre

Nuncarga, 13 de febrer i 13 de desembre

Tragó, 13 de febrer i 13 de desembre

Pont de Bar, El, 28 de juliol i 3 de novembre

Aristot, 1 de setembre i 30 de novembre

Bar, 8 d setembre i 27 de desembre

Castellnou de Carcolze, 23 de juny i 3 d'octubre

Toloriu 25 de juliol i 14 d'agost

Ribera d'Urgellet

Adrall 29 de juny i 1 de setembre

Arfa 21 de maig i 29 de novembre

Castellar de Tost 20 de gener i 10 de novembre

Montant de Tost 21 de maig i 31 de desembre

Parròquia d'Hortó, la, 10 de setembre i 30 de novembre

Pla de Sant Tirs, El, gener 29 i 10 d'agost

Torà de Tost 3 de setembre i 18 de desembre

Seu d'Urgell, la 20 de gener i 7 de juliol

Valls d'Aguilar, Les

Guàrdia d'Ares, 16 d'agost i 15 d'octubre

Noves de Segre 12 de febrer i 9 de juliol

Taús 26 de maig i 24 de setembre

Valls de Valira, Les

Anserall, 1 de setembre i 27 de novembre

Arcavell 4 d'agost i 24 de novembre

Argolell, 1 de juny i 13 d'octubre

Ars 15 de maig i 10 de novembre

Asnurri, 8 d setembre i 10 de desembre

Baixos de Calbinyà 7 de juliol i 28 de juliol

Bescaran 7 de juliol i 10 de novembre

Calbinyà 7 de juliol i 21 de desembre

Civís, 30 de juny i 27 d'octubre

Farga de Moles, La 14 de març i 8 de setembre

Os de Civís, 23 de juny i 30 de juny

Sant Antoni 16 de juny i 7 de juliol

Sant Joan Fumat 26 de maig i 14 d'agost

Sant Pere 28 de juny i 7 de juliol

Vansa i Fórnols, La

Adraén 13 d'agost i 12 de novembre

Cornellana 21 de maig i 30 de juny

Fórnols, abril 27 i 23 de novembre

Sorribes de la Vansa 2 d'agost i 8 d'octubre

ALTA RIBAGORÇA

Pont de Suert, El 20 de gener i 10 d'agost

Llesp 20 de gener i 3 de febrer

Malpàs 20 de gener i 29 de juny

Viu de Llevata 20 de gener i 14 d'agost

Vall de Boí, La

Barruera 1 d'agost i 8 de setembre

Boí 14 de febrer i 25 de juny

Cardet, 16 de agost i 8 de setembre

Cóll, 16 de agost i 8 de setembre

Durro 16 de juny i 8 de setembre

Erill la Vall 12 de febrer i 10 de juliol

Saraís, 16 de agost i 8 de setembre

Taüll, 16 de juliol i 23 de novembre

Vilaller, 16 de agost i 23 de novembre

Senet 15 de maig i 23 de juny

ANOIA

Argençola, 23 abril i 25 de juny

Bellprat 14 de maig i 10 d'agost

Bruc, El 8 de maig i 10 de setembre

Cabrera d'Anoia 15 de gener i 6 d'agost

Calaf, 5 de febrer i 3 de setembre

Calonge de Segarra 28 de setembre i 8 d'octubre

Capellades, 6 de febrer i 16 d'agost

Carme, 16 de juliol i 12 de novembre

Castellfollit de Riubregós 22 de gener i 16 d'agost

Castellolí 3 d'abril i 14 de maig

Copons 3 d'abril i 16 d'agost

Hostalets de Pierola, Els 25 de juliol i 26 de juliol

Igualada 3 d'abril i 27 d'agost

Jorba 3 d'abril i 30 de juliol

Llacuna, la 3 d'abril i 6 d'agost

Masquefa 23 de juliol i 24 de juliol

Montmaneu 3 d'abril i 3 de setembre

Òdena 3 d'abril i 30 d'abril

Orpí 30 d'abril i 1 d'octubre

Piera, 28 abril i 8 de setembre

Pobla de Claramunt, La 2 de febrer i 2 de juliol

Prats de Rei, Els, 2 de maig i 16 d'agost

Pujalt 22 de gener i 30 de novembre

Rubió, 2 de gener i 11 de maig

Sant Martí Sesgueioles, agost 20 i 9 de novembre

Sant Martí de Tous 3 d'abril i 9 de novembre

Sant Pere Sallavinera, 23 abril i 29 de juny

Santa Margarida de Montbui 3 d'abril i 23 de juliol

Santa Maria de Miralles 3 d'abril i 14 d'agost

Torre de Claramunt, La

Serra, la 22 de juny i 3 d'agost

Torre de Claramunt, La 3 d'abril i 22 de juny

Vilanova d'Espoia 22 de juny i 3 d'agost

Vallbona d'Anoia 21 de maig i 24 d'agost

Veciana 15 de maig i 18 d'agost

Vilanova del Camí 3 d'abril i 3 de setembre

ARAN

Arres, proposta no formulada

Bausen, 16 de agost i 17 d'agost

Bossòst, 13 de juny i 16 d'agost

Bòrdes, es, 8 de setembre i 8 d'octubre

Arró, 28 de agost i 12 de novembre

Begós 3 de maig i 16 d'agost

Benós, 25 de juny i 29 de juny

Canejan, 29 d'agost i 8 d'octubre

Les, 25 de juny i 29 de juny

Naut Aran

Arties, 25 de juny i 25 de juliol

Bagergue 20 de juliol i 1 d'agost

Garòs, 16 de agost i 29 d'agost

Gessa 29 de juny i 2 de juliol

Salardú 3 de maig i 30 de novembre

Tredòs, 3 de agost i 29 de setembre

Unha, 15 de setembre i 10 de desembre

Vaquèira 3 de maig i 30 de novembre

Vielha e Mijaran

Arròs, 29 d'agost i 8 d'octubre

Aubèrt 5 d'octubre i 8 d'octubre

Betlan 4 d'agost i 8 d'octubre

Betren 5 d'octubre i 8 d'octubre

Casarilh 8 d'octubre i 21 de desembre

Casau 25 de juliol i 8 d'octubre

Escunhau 29 de juny i 8 d'octubre

Gausac, 16 de agost i 8 d'octubre

Mont, agost 10 i 8 d'octubre

Montcorbau, 3 de agost i 8 d'octubre

Vielha, 8 de setembre i 8 d'octubre

Vila, 16 de agost i 8 d'octubre

Vilac 1 d'agost i 8 d'octubre

Vilamòs, agost 14 i 29 de setembre

Era Bordeta, 18 de agost i 29 de setembre

BAGES

Aguilar de Segarra 30 d'abril i 7 de desembre

Artés 3 de setembre i 4 de setembre

Avinyó 17 de setembre i 18 de setembre

Balsareny, 5 de febrer i 25 d'abril

Callús 2 de juliol i 11 d'octubre

Cardona 12 de febrer i 10 de setembre

Castellbell i el Vilar, 7 maig i 14 d'agost

Castellfollit del Boix, 21 de febrer i 3 d'abril

Castellgalí, 7 maig i 6 d'agost

Castellnou de Bages 29 de març i 11 de juny

Fonollosa, 21 de febrer i 20 d'agost

Camps, proposta no formulada

Fals, proposta no formulada

Gaià, agost 31 i 3 de setembre

Galera 29 de juny i 2 de juliol

Manresa, 21 de febrer i 27 d'agost

Marganell 14 de maig i 20 de novembre

Monistrol de Montserrat 20 de gener i 25 de juliol

Mura 29 de març i 12 de novembre

Navarcles 14 de febrer i 21 de maig

Navàs, agost 27 i 28 d'agost

Palà de Torroella 23 de juliol i 27 d'agost

Sant Salvador de Torroella 23 de juliol i 27 d'agost

Pont de Vilomara i Rocafort, El 12 de març i 23 de juliol

Rajadell, 10 de setembre i 7 de desembre

Sallent 31 de maig i 10 de setembre

Cabrianes, 10 de setembre i 17 de setembre

Sant Feliu Sasserra 21 de maig i 10 de setembre

Sant Fruitós de Bages 22 de gener i 2 de juliol

Sant Joan de Vilatorrada, 25 de juny i 12 de novembre

Sant Mateu de Bages 30 de juliol i 17 de setembre

Castelltallat 17 de setembre i 24 de setembre

Saló, agost 20 i 17 de setembre

Sant Salvador de Guardiola, 21 de febrer i 6 d'agost

Sant Vicenç de Castellet 22 de gener i 9 de juliol

Santpedor 11 de juny i 26 de juliol

Súria 20 de gener i 16 de juliol

Talamanca 29 de març i 13 d'agost

BAIX CAMP

Albiol, L', 16 de juliol i 1 d'octubre

Aleixar, L', 5 de febrer i 12 de novembre

Alforja 19 de gener i 28 de setembre

Almoster 30 de juliol i 28 de setembre

Arbolí, proposta no formulada

Argentera, L', proposta no formulada

Borges del Camp, Les, 7 de juny i 8 de setembre

Botarell 2 de febrer i 10 d'agost

Cambrils 29 de juny i 8 de setembre

Capafonts 30 de juliol i 10 d'agost

Castellvell del Camp 22 de gener i 26 de juliol

Colldejou, agost 10 i 20 d'octubre

Duesaigües 21 de maig i 24 de setembre

Febró, La, 24 d'agost i 27 d'agost

Maspujols 30 d'abril i 16 d'agost

Mont-roig del Camp, 8 d setembre i 29 de setembre

Miami platja, 19 de març i 25 de juliol

Montbrió del Camp 21 de maig i 29 de juny

Prades, agost 27 i 22 d'octubre

Pratdip, 18 de juliol i 7 de setembre

Reus 29 de juny i 25 de setembre

Riudecanyes 30 de juliol i 17 de setembre

Riudecols 28 de juny i 29 de juny

Riudoms 25 de juliol i 26 de novembre

Selva del Camp, La 4 de juny i 30 de novembre

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant

Almadrava, L', 24 de juliol i 25 de juliol

Hospitalet de l'Infant, L'29 de juny i 16 d'agost

Masboquera 4 d'agost i 17 de novembre

Masriudoms, 24 de juliol i 25 de juliol

Vandellòs 25 de juliol i 28 de setembre

Vilanova d'Escornalbou 22 de gener i 28 d'agost

Vilaplana 20 de gener i 15 de maig

Vinyols i els Arcs 21 de maig i 23 de novembre

BAIX EBRE

Aldea, L'21 de maig i 10 de setembre

Aldover, 23 abril i 7 de desembre

Alfara de Carles 14 de maig i 7 de desembre

Ametlla de Mar, L'2 de febrer i 29 de juny

Ampolla, L', 16 de juliol i 15 de novembre

Benifallet, 10 de setembre i 12 de setembre

Camarles 25 de juliol i 7 de desembre

Deltebre 18 de maig i 16 d'agost

Paüls 21 de maig i 16 d'agost

Perelló, el 17 de gener i 18 de gener

Roquetes 16 d'abril i 2 de juliol

Tivenys 28 de setembre i 2 de novembre

Tortosa 21 de maig i 3 de setembre

Bítem 3 de setembre i 14 de setembre

Campredó 21 de maig i 25 de juliol

Jesús 21 de maig i 4 d'octubre

Xerta 25 de juliol i 12 de novembre

BAIX EMPORDÀ

Albons, 13 de febrer i 20 de juliol

Begur 21 de maig i 29 de juny

Bellcaire d'Empordà, 13 de febrer i 29 d'agost

Bisbal d'Empordà, La 21 de maig i 16 d'agost

Calonge, 16 de juliol i 12 de novembre

Sant Antoni de Calonge, 13 de juny i 31 d'agost

Castell-Platja d'Aro 8 de febrer i 8 de setembre

Colomers 18 de gener i 13 de setembre

Corçà 21 de maig i 8 d'octubre

Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura 21 de maig i 7 de desembre

Foixà, 25 de juny i 29 d'agost

Sala, La, 25 de juny i 14 d'agost

Sant Llorenç de les Arenes, 25 de juny i 10 d'agost

Fontanilles 26 de maig i 7 de juliol

Forallac

Canapost 21 de maig i 1 de setembre

Fonteta 21 de maig i 7 de juliol

Peratallada 21 de maig i 6 d'agost

Sant Climent de Peralta 21 de maig i 1 de setembre

Vulpellac 21 de maig i 20 d'agost

Garrigoles 22 de gener i 29 de novembre

Gualta 30 de juliol i 31 de juliol

Jafre, 8 d setembre i 12 de novembre

Mont-ras 30 d'abril i 7 de desembre

Palafrugell 21 de maig i 20 de juliol

Palamós, 25 de juny i 26 de juny

Palau-sator, 23 de juny i 29 de juny

Fontclara 15 de gener i 15 de setembre

Sant Feliu de Boada, 28 de juliol i 1 d'agost

Sant Julià de Boada, 9 de gener i 28 de juliol

Pals, 3 de agost i 7 de setembre

Parlavà 21 de maig i 1 d'agost

Fonolleres 21 de maig i 10 de juliol

Pera, la 21 de maig i 29 d'octubre

Regencós 22 de gener i 27 d'abril

Rupià 22 de gener i 20 de juliol

Sant Feliu de Guíxols, 9 d febrer i 1 d'agost

Santa Cristina d'Aro 23 de juliol i 24 de juliol

Serra de Daró 4 de maig i 21 de maig

Tallada d'Empordà, La 29 de març i 2 de novembre

Torrent 25 d'agost i 15 de desembre

Torroella de Montgrí 21 de maig i 25 d'agost

Estartit, L', juliol 26 i 13 de desembre

Ullà 20 de juliol i 10 de setembre

Ullastret 21 de maig i 10 d'agost

Ultramort, 30 de juny i 7 de desembre

Vall-llobrega 22 de gener i 21 de setembre

Verges, 13 de febrer i 29 de març

Vilopriu, proposta no formulada

BAIX LLOBREGAT

Abrera 21 de maig i 29 de juny

Begues 19 de gener i 25 de juliol

Castelldefels, agost 14 i 7 de desembre

Castellví de Rosanes 28 de maig i 1 d'octubre

Cervelló, 3 de agost i 19 de setembre

Collbató 21 de maig i 17 de setembre

Corbera de Llobregat 17 de gener i 23 de juliol

Cornellà de Llobregat 21 de maig i 1 de juny

Esparreguera 12 de febrer i 9 de juliol

Esplugues de Llobregat 21 de maig i 21 de setembre

Gavà 29 de juny i 14 de desembre

Martorell 30 d'abril i 16 d'agost

Molins de Rei 21 de maig i 29 de setembre

Olesa de Montserrat 11 de juny i 25 de juny

Pallejà 12 de febrer i 9 de juliol

Palma de Cervelló, La 21 de maig i 24 de setembre

Papiol, el 21 de maig i 27 de juliol

Prat de Llobregat, El 21 de maig i 1 d'octubre

Sant Andreu de la Barca 3 de setembre i 30 de novembre

Sant Boi de Llobregat 21 de maig i 7 de desembre

Sant Climent de Llobregat, agost 10 i 23 de novembre

Sant Esteve Sesrovires 29 de març i 27 de juliol

Sant Feliu de Llobregat 21 de maig i 11 d'octubre

Sant Joan Despí 21 de maig i 24 de setembre

Sant Just Desvern 21 de maig i 6 d'agost

Sant Vicenç dels Horts 22 de gener i 23 de juliol

Santa Coloma de Cervelló, 16 d'agost i 31 de desembre

Colònia Güell, la, 8 de juny i 31 de desembre

Torrelles de Llobregat 25 de gener i 12 de novembre

Vallirana 20 de gener i 21 de setembre

Viladecans 21 de maig i 10 de setembre

BAIX PENEDÈS

Albinyana, 16 de juliol i 24 d'agost

Arboç, L', 9 de gener i 27 d'agost

Banyeres del Penedès 12 de febrer i 9 de juliol

Bellvei 14 de maig i 16 d'agost

Bisbal del Penedès, la, 23 abril i 16 d'agost

Bonastre 22 de maig i 23 de juliol

Calafell 29 de juny i 16 de juliol

Segur de Calafell, 16 de juliol i 29 de setembre

Cunit 22 de gener i 9 de juliol

Llorenç del Penedès 29 de març i 10 d'agost

Masllorenç, 8 d gener i 6 d'agost

Montmell, el 21 de maig i 15 d'octubre

Sant Jaume dels Domenys 25 de juliol i 26 de juliol

Santa Oliva 25 de gener i 30 d'agost

Vendrell, el, juliol 26 i 27 de juliol

BARCELONÈS

Badalona 11 de maig i 21 de maig

Barcelona 21 de maig i 24 de setembre

Hospitalet de Llobregat, L'21 de maig i 24 de setembre

Sant Adrià de Besòs 21 de maig i 8 de setembre

Santa Coloma de Gramenet 21 de maig i 24 de setembre

BERGUEDÀ

Avià, 31 de maig i 3 de setembre

Bagà, 3 de agost i 2 de novembre

Berga 31 de maig i 8 de setembre

Borredà, agost 20 i 21 d'agost

Capolat 31 de maig i 8 de setembre

Casserres 23 d'abril i 27 d'agost

Castell de l'Areny, proposta no formulada

Castellar de n'Hug, 11 de juliol i 28 de setembre

Castellar del Riu

Espinalbet 31 de maig i 8 de setembre

Llinars 11 de juny i 8 de setembre

Cercs 23 d'abril i 31 de maig

Espunyola, L'31 de maig i 13 d'agost

Fígols 4 de maig i 22 de novembre

Gironella, 25 d'abril i 20 d'agost

Gisclareny, 23 abril i 15 de maig

Guardiola de Berguedà 25 d'abril i 10 d'agost

Gósol 20 de juliol i 31 d'octubre

Montclar, 1 de juny i 5 de desembre

Montmajor 31 de maig i 3 de setembre

Nou de Berguedà, la 31 de maig i 1 de juny

Olvan 19 de gener i 6 d'agost

Cal Rosal 31 de maig i 9 de juliol

Pobla de Lillet, La 21 de maig i 8 d'octubre

Puig-reig 22 de gener i 21 de maig

Ametlla de Merola, L'21 de maig i 24 de setembre

Quar, la, 1 de setembre i 22 de setembre

Sagàs 17 d'octubre i 30 de novembre

Guàrdia, La 8 d'octubre i 17 d'octubre

Saldes 31 de maig i 27 de desembre

Sant Jaume de Frontanyà 31 de maig i 25 de juliol

Sant Julià de Cerdanyola, 10 de setembre i 24 de desembre

Santa Maria de Merlès 15 de maig i 16 d'agost

Vallcebre, 1 de juny i 4 de desembre

Vilada 30 d'abril i 2 de novembre

Viver i Serrateix

Sant Joan de Montdarn 6 d'agost i 29 d'agost

Serrateix 14 de maig i 6 d'agost

Viver 6 d'agost i 29 de setembre

CERDANYA

Alp 12 de febrer i 29 de juny

Masella 28 de juny i 29 de juny

Molina, la 29 de juny i 4 d'agost

Bellver de Cerdanya, 13 de juny i 11 d'octubre

Bolvir 15 de maig i 22 de novembre

Das, agost 10 i 4 de desembre

Fontanals de Cerdanya, 10 de setembre i 7 de desembre

Ger 3 de setembre i 31 de desembre

Guils de Cerdanya 15 de maig i 24 de desembre

Isòvol, setembre 27 i 28 de setembre

All, agost 10 i 16 d'agost

Olopte 28 de juny i 29 de juny

Lles de Cerdanya 29 de juny i 14 de setembre

Llívia 9 d'abril i 4 de juny

Meranges, proposta no formulada

Montellà i Martinet

Martinet 19 de gener i 30 de novembre

Montellà 25 d'agost i 30 de novembre

Prats i Sansor 6 d'agost i 29 de novembre

Prullans 15 de gener i 28 de maig

Puigcerdà, 16 de juliol i 8 de setembre

Age 8 de gener i 11 de juny

Ventajola, 3 de juliol i 21 de desembre

Vilallobent 3 de setembre i 30 de novembre

Riu de Cerdanya 20 de gener i 25 de juny

Urús, 17 d'agost i 23 de novembre

CONCA DE BARBERÀ

Barberà de la Conca 21 de maig i 20 d'agost

Blancafort 21 de maig i 10 de setembre

Conesa 21 de maig i 16 de novembre

Espluga de Francolí, L'27 de juliol i 30 de juliol

Forès, 7 de setembre i 7 de desembre

Llorac 25 d'agost i 27 d'agost

Albió, 1 de setembre i 3 de setembre

Cirera, La 24 d'abril i 25 d'abril

Rauric, 6 octubre i 8 d'octubre

Montblanc, 7 de setembre i 10 de setembre

Passanant i Belltall

Belltall, agost 11 i 6 d'octubre

Glorieta 12 de maig i 18 d'agost

Passanant 12 de maig i 18 d'agost

Pobla de Ferran, La 12 de maig i 18 d'agost

Sala de Comalats 12 de maig i 18 d'agost

Piles, les, 10 de novembre i 13 de desembre

Biure 12 de maig i 1 de setembre

Guialmons 18 de maig i 19 de maig

Sant Gallard, 1 de setembre i 8 de setembre

Pira, 3 de agost i 6 d'agost

Pontils, 3 de agost i 4 d'agost

Sant Magí de la Brufaganya, 18 de agost i 15 de setembre

Santa Perpètua de Gaià 13 d'agost i 14 d'agost

Seguer, 24 d'agost i 25 d'agost

Vallespinosa, agost 10 i 11 d'agost

Rocafort de Queralt 15 de maig i 6 d'agost

Santa Coloma de Queralt 8 de novembre i 31 de desembre

Aguiló 22 ​​de gener i 29 de setembre

Pobla de Carivenys, La, 23 de juny i 25 d'agost

Roques, les, 9 de maig i 29 de juny

Sarral 30 de juliol i 26 de setembre

Montbrió de la Marca 20 de gener i 10 d'agost

Vallverd 4 de maig i 24 d'agost

Savallà del Comtat 5 d'octubre i 6 d'octubre

Segura, maig 18 i 19 de maig

Senan 29 de març i 16 d'agost

Solivella, 10 de setembre i 2 de novembre

Vallclara, 24 d'agost i 27 d'agost

Vallfogona de Riucorb 10 de juliol i 4 de desembre

Vilanova de Prades, 13 de juny i 6 d'agost

Vilaverd, 13 de juliol i 9 de novembre

Vimbodí i Poblet 17 de gener i 6 d'agost

GARRAF

Canyelles 23 de juliol i 10 de setembre

Cubelles 30 de juliol i 16 d'agost

Olivella 30 d'abril i 10 de setembre

Sant Pere de Ribes, proposta no formulada

Sitges 14 de febrer i 24 d'agost

Vilanova i la Geltrú 17 de gener i 12 de febrer

GARRIGUES

Albagés, L', 19 de març i 27 d'agost

Albi, L, 3 de agost i 26 de setembre

Arbeca 25 de juliol i 16 d'agost

Bellaguarda 17 de gener i 25 d'abril

Borges Blanques, les 3 de setembre i 4 de setembre

Bovera 21 de maig i 10 de setembre

Castelldans, 6 setembre i 7 de setembre

Cervià de les Garrigues, proposta no formulada

Cogul, El 30 d'abril i 10 de setembre

Espluga Calba, L', 5 de febrer i 20 d'agost

Floresta, la, 3 de febrer i 20 d'agost

Fulleda, 24 d'agost i 27 d'agost

Granadella, la 17 de gener i 14 de setembre

Granyena de les Garrigues, 19 de març i 5 d'octubre

Juncosa, 19 de març i 14 de maig

Juneda, agost 27 i 28 d'agost

Omellons, els 22 de gener i 1 d'octubre

Pobla de Cérvoles, la 13 d'agost i 22 de novembre

Puiggròs 30 de juliol i 31 de juliol

Soleràs, el, 19 de març i 16 d'agost

Tarrés 15 de maig i 16 d'agost

Torms, els, 19 de març i 7 de maig

Vilosell, el 20 de gener i 8 de maig

Vinaixa 30 d'abril i 27 d'agost

GARROTXA

Argelaguer 14 de maig i 10 de desembre

Besalú 23 de març i 21 de setembre

Beuda 23 de març i 21 de setembre

Castellfollit de la Roca 21 de maig i 17 de setembre

Maià de Montcal 22 de gener i 21 de maig

Dosquers 21 de maig i 25 de juliol

Mieres 23 de març i 27 d'agost

Montagut i Oix, 7 maig i 29 de juny

Olot, 8 d setembre i 10 de setembre

Planes d'Hostoles, les, 25 de juliol i 24 de setembre

Preses, les, 10 de setembre i 11 d'octubre

Riudaura, 10 de setembre i 7 de desembre

Sales de Llierca, 23 d'abril i 12 de novembre

Sant Aniol de Finestres 30 de juliol i 13 de desembre

Sant Feliu de Pallerols, 21 de maig i 1 d'agost

Sant Ferriol 23 de març i 21 de setembre

Sant Jaume de Llierca, 24 de juliol i 25 de juliol

Sant Joan les Fonts, 25 de juny i 10 de setembre

Santa Pau, agost 14 i 16 d'agost

Tortellà 30 d'abril i 16 d'agost

Vall de Bianya, la 9 d'abril i 14 de maig

Canya, la 30 d'abril i 18 de desembre

Vall d'en Bas, La

Hostalets d'en Bas, Els, agost 20 i 8 de setembre

Joanetes 20 de juliol i 8 de setembre

Mallol, El 3 de setembre i 8 de setembre

Pinya, la, 6 d'agost i 8 de setembre

Puigpardines, agost 20 i 8 de setembre

Sant Esteve d'en Bas, 8 d setembre i 17 de setembre

Sant Privat d'en Bas, agost 27 i 8 de setembre

GIRONÈS

Aiguaviva 25 de juliol i 29 d'octubre

Bescanó, agost 10 i 29 d'octubre

Bordils, agost 20 i 29 d'octubre

Campllong 11 de juny i 27 d'agost

Canet d'Adri 1 d'octubre i 29 d'octubre

Cassà de la Selva 28 de maig i 29 de maig

Celrà 7 de maig i 29 d'octubre

Cervià de Ter 25 d'agost i 29 d'octubre

Flaçà, 11 octubre i 2 de novembre

Fornells de la Selva 25 de juliol i 29 d'octubre

Girona 25 de juliol i 29 d'octubre

Juià, 3 de setembre i 29 d'octubre

Llagostera, 21 de maig i 22 de maig

Llambilles 9 de juliol i 29 d'octubre

Madremanya 6 d'agost i 29 d'octubre

Medinyà 25 de juliol i 29 d'octubre

Quart 25 de juliol i 29 d'octubre

Salt, 25 de juliol i 29 d'octubre

Sant Andreu Salou, 10 de setembre i 30 de novembre

Sant Gregori, 16 de juliol i 29 d'octubre

Sant Joan de Mollet 20 de gener i 29 d'octubre

Sant Jordi Desvalls, 23 abril i 29 d'octubre

Sant Julià de Ramis 25 de juliol i 29 d'octubre

Sant Martí de Llémena 30 d'abril i 2 de novembre

Sant Martí Vell 25 de juliol i 29 d'octubre

Sarrià de Ter 25 de juliol i 29 d'octubre

Vilablareix 25 de juliol i 29 d'octubre

Viladasens 22 de gener i 13 d'octubre

MARESME

Alella 21 de maig i 1 d'agost

Arenys de Mar 9 de juliol i 16 d'agost

Arenys de Munt 9 d'abril i 12 de novembre

Argentona 21 de maig i 4 d'agost

Cabrera de Mar 21 de maig i 1 d'agost

Cabrils 3 de maig i 21 de maig

Caldes d'Estrac, 10 de setembre i 13 de desembre

Calella 16 de juny i 24 de setembre

Canet de Mar 29 de juny i 8 de setembre

Dosrius 21 de maig i 31 d'agost

Malgrat de Mar, 16 d'agost i 7 de desembre

Masnou, El 21 de maig i 29 de juny

Mataró 21 de maig i 27 de juliol

Montgat 23 d'abril i 21 de maig

Òrrius 21 de maig i 30 de novembre

Palafolls 25 d'agost i 8 de setembre

Pineda de Mar, 28 de agost i 29 d'agost

Premià de Dalt 21 de maig i 29 de juny

Premià de Mar 12 de febrer i 10 de juliol

Sant Andreu de Llavaneres, 16 de juliol i 30 de novembre

Sant Cebrià de Vallalta 30 d'abril i 28 de setembre

Sant Iscle de Vallalta, 25 de juny i 7 de desembre

Sant Pol de Mar 25 de gener i 25 de juliol

Sant Vicenç de Montalt, 5 de juny i 13 d'octubre

Santa Susanna, agost 10 i 11 d'agost

Teià 21 de maig i 12 de novembre

Tiana 21 de maig i 13 de juny

Tordera 11 de maig i 24 d'agost

Vilassar de Dalt 30 d'abril i 21 de maig

Vilassar de Mar 21 de maig i 25 de juny

MOIANÈS

Calders 22 de gener i 10 de setembre

Castellcir 17 de gener i 30 de novembre

Castellterçol 17 de gener i 13 de febrer

Collsuspina 6 d'agost i 7 d'agost

Estany, L'21 de maig i 10 de setembre

Granera 17 de gener i 12 de novembre

Moià 20 de gener i 17 d'agost

Monistrol de Calders 19 de febrer i 1 d'agost

Sant Quirze Safaja 17 de gener i 21 de maig

Santa Maria d'Oló 22 ​​de gener i 27 d'agost

MONTSIÀ

Alcanar 15 de maig i 15 d'octubre

Cases d'Alcanar, els 29 de juny i 16 de juliol

Amposta 21 de maig i 7 de desembre

Freginals, 24 d'agost i 16 d'octubre

Galera, la, 19 de març i 10 d'agost

Godall, 13 de febrer i 21 de maig

Mas de Barberans, 25 d'abril i 16 d'agost

Masdenverge 21 de maig i 7 de desembre

Sant Carles de la Ràpita 25 de juliol i 8 de setembre

Sant Jaume d'Enveja, 23 de juny i 25 de juliol

Muntells, els 16 de febrer i 10 d'agost

Santa Bàrbara, 9 de maig i 4 de desembre

Sénia, la, 19 de març i 7 de maig

Ulldecona 12 de setembre i 18 d'octubre

NOGUERA

Àger 22 de gener i 16 d'agost

Agulló, 21 abril i 25 d'agost

Corçà, 5 de maig i 11 d'agost

Fontdepou, 2 de gener i 21 de juliol

Masos de Millà, Els, 28 abril i 28 de juliol

Millà 12 de maig i 1 de setembre

Règola, la 26 de maig i 4 d'agost

Vilamajor 22 de setembre i 6 d'octubre

Albesa, 16 de agost i 17 d'agost

Algerri 2 de febrer i 5 de febrer

Alòs de Balaguer 20 de gener i 13 d'agost

Artesa de Segre, 13 de febrer i 28 de setembre

Avellanes i Santa Linya, Les

Avellanes, les, 23 abril i 16 d'agost

Santa Linya, 25 d'abril i 25 de maig

Tartareu, agost 20 i 28 de setembre

Vilanova de la Sal, 3 de febrer i 30 de juliol

Balaguer 21 de maig i 9 de novembre

Baronia de Rialb, La

Bellfort, 18 de agost i 26 de novembre

Gualter, 13 de febrer i 21 de juliol

Palau de Rialb, El 19 de maig i 16 d'agost

Pallerols 24 d'abril i 19 de novembre

Politg, 13 de febrer i 26 de maig

Puig de Rialb, El, 13 de febrer i 6 d'octubre

Serra de Rialb, La, 13 de febrer i 28 d'abril

Torre de Rialb, La, 13 de febrer i 16 de juny

Vilaplana, 13 de febrer i 29 de setembre

Bellcaire d'Urgell 21 de maig i 10 de setembre

Bellmunt d'Urgell 14 de maig i 20 d'agost

Cabanabona 21 de maig i 17 d'agost

Camarasa 17 de gener i 23 d'abril

Ametlla de Montsec, L'27 de juliol i 7 de desembre

Baronia de Sant Oïsme, La 17 de gener i 23 d'abril

Figuerola de Meià 4 de maig i 3 d'agost

Fontllonga, 24 d'agost i 28 de setembre

Sant Llorenç de Montgai 25 de maig i 10 d'agost

Castelló de Farfanya, 23 abril i 9 de novembre

Cubells, 25 d'abril i 17 d'agost

Torre de Fluvià, la, 24 d'agost i 27 d'agost

Foradada 20 de gener i 13 de febrer

Marcovau, 2 de juny i 4 d'agost

Montsonís, 13 de febrer i 18 d'agost

Rubió de Dalt i Rubió del Mig, 13 de febrer i 29 de setembre

Ivars de Noguera 20 de gener i 3 d'agost

Menàrguens 22 de gener i 30 d'abril

Montgai, 19 de març i 3 de setembre

Butsènit, 19 de març i 7 de desembre

Oliola, gener 29 i 6 d'agost

Os de Balaguer 6 d'agost i 29 de setembre

Alberola, 13 de juny i 10 de setembre

Gerb 6 d'agost i 9 de novembre

Monestir d'Avellanes, El 6 d'agost i 29 de setembre

Penelles, 7 maig i 27 d'agost

Ponts, 13 de febrer i 14 de setembre

Preixens 30 d'abril i 27 d'agost

Pradell 20 de gener i 13 de juliol

Ventoses, els 25 de juliol i 20 d'agost

Sentiu de Sió, La 7 de maig i 28 de setembre

Térmens 19 de gener i 12 de setembre

Tiurana, 13 de febrer i 8 de setembre

Torrelameu 19 de gener i 7 de maig

Vallfogona de Balaguer 21 de maig i 29 de setembre

Hostal Nou i la Codosa, L'21 de maig i 28 de juliol

Ràpita, la 21 de maig i 20 de juliol

Vilanova de l'Aguda 10 de febrer i 14 d'agost

Alzina, L'6 d'agost i 16 d'agost

Guardiola, 28 abril i 14 d'agost

Ribelles 15 de maig i 12 de setembre

Vilalta 4 d'agost i 6 d'agost

Vilanova de Meià, 10 de setembre i 12 de setembre

Boada, agost 20 i 10 de setembre

Gàrzola 3 de setembre i 10 de setembre

Lluçars, 10 de setembre i 17 de setembre

Santa Maria de Meià 21 de maig i 14 d'agost

OSONA

Alpens, 13 de febrer i 27 de setembre

Balenyà 22 de gener i 24 d'agost

Brull, El 10 de juliol i 25 de juliol

Calldetenes 21 de maig i 24 de setembre

Centelles, 1 de setembre i 31 de desembre

Espinelves 22 de gener i 25 de juliol

Esquirol, L'29 de març i 21 de maig

Cantonigròs 29 de març i 16 d'agost

Folgueroles 21 de maig i 10 de setembre

Gurb 21 de maig i 30 de novembre

Lluçà 21 de novembre i 10 de desembre

Malla 22 de gener i 21 de maig

Manlleu 29 de març i 21 de maig

Masies de Roda, Les 21 de maig i 1 d'octubre

Masies de Voltregà, Les 3 de setembre i 8 de setembre

Vinyoles 9 de juliol i 8 de setembre

Montesquiu 21 de maig i 7 de desembre

Muntanyola 21 de maig i 7 de desembre

Olost 21 de maig i 16 d'agost

Santa Creu de Jutglar 21 de maig i 14 de setembre

Orís 21 de maig i 17 de setembre

Oristà 21 de maig i 30 de novembre

Raval de Sant Feliu, El 21 de maig i 10 de setembre

Torre d'Oristà, la 17 de gener i 21 de maig

Perafita 2 de febrer i 29 de juny

Prats de Lluçanès 22 de gener i 25 de juny

Roda de Ter 21 de maig i 24 de setembre

Rupit i Pruit 21 de maig i 30 de novembre

Sant Agustí de Lluçanès, 28 de agost i 28 de setembre

Sant Bartomeu del Grau 21 de maig i 24 d'agost

Sant Boi de Lluçanès 21 de maig i 28 de setembre

Sant Hipòlit de Voltregà 21 de maig i 3 de setembre

Sant Julià de Vilatorta 21 de maig i 23 de juliol

Sant Martí d'Albars 21 de maig i 10 de novembre

Sant Martí de Centelles 21 de maig i 25 de juliol

Sant Pere de Torelló 29 de juny i 24 de setembre

Sant Quirze de Besora 21 de maig i 16 de juny

Sant Sadurní d'Osormort 21 de maig i 3 de setembre

Sant Vicenç de Torelló 22 ​​de gener i 3 de setembre

Santa Cecília de Voltregà 29 de març i 22 de novembre

Santa Eugènia de Berga 21 de maig i 3 de setembre

Santa Eulàlia de Riuprimer 21 de maig i 3 de setembre

Santa Maria de Besora, 10 de setembre i 24 de desembre

Seva 30 d'abril i 21 de maig

Sant Miquel de Balenyà 21 de maig i 25 de juliol

Sobremunt 15 de maig i 13 de desembre

Sora 15 de maig i 29 de juny

Taradell 20 de gener i 25 d'agost

Tavèrnoles 21 de maig i 3 d'agost

Tavertet 29 de març i 10 de juliol

Tona 21 de maig i 30 de novembre

Torelló 1 d'agost i 17 de setembre

Vic 21 de maig i 5 de juliol

Vidrà 12 de gener i 24 de setembre

Viladrau 21 de maig i 7 de desembre

Vilanova de Sau 29 de març i 16 d'agost

PALLARS JUSSÀ

Abella de la Conca 21 de maig i 5 d'octubre

Bóixols 22 de gener i 16 d'agost

Castell de Mur

Cellers, 19 de març i 29 d'agost

Collmorter, 19 de març i 7 de maig

Guàrdia de Tremp, 19 de març i 1 de setembre

Meüll, el, 19 de març i 12 de novembre

Puigmaçana, 19 de març i 12 de novembre

Santa Llúcia, 19 de març i 13 de desembre

Vilamolat de Mur, 19 de març i 7 de maig

Conca de Dalt

Aramunt 20 de gener i 8 de setembre

Claverol, 6 de febrer i 18 d'agost

Erinyà, 16 maig i 15 de juny

Hortoneda, 2 de maig i 13 d'agost

Pessonada, 28 de juliol i 14 d'agost

Pont de Claverol, El 17 de gener i 24 d'agost

Rivert, agost 14 i 10 de novembre

Sant Martí de Canals 4 d'agost i 10 de novembre

Serradell, 24 d'agost i 30 de novembre

Sossís 2 de febrer i 24 d'agost

Toralla 16 de gener i 1 d'agost

Torallola 13 d'agost i 22 de novembre

Gavet de la Conca 15 de gener i 24 de setembre

Isona i Conca Dellà

Basturs 15 de maig i 1 de setembre

Benavent 20 de juliol i 18 d'agost

Biscarri 22 de setembre i 30 de novembre

Conques, 19 de març i 14 de setembre

Figuerola d'Orcau 17 de gener i 14 d'agost

Isona 20 de gener i 24 d'agost

Orcau, 13 de juny i 4 d'agost

Sant Romà d'Abella, 28 abril i 7 de juny

Llimiana 25 de maig i 14 d'agost

Pobla de Segur, La 8 de maig i 18 de juny

Salàs de Pallars 21 de maig i 7 de desembre

Sant Esteve de la Sarga, proposta no formulada

Sarroca de Bellera 1 d'agost i 29 d'agost

Esglésies, les 1 d'agost i 29 d'agost

Senterada 27 de juliol i 16 d'agost

Talarn 11 de gener i 10 de setembre

Torre de Cabdella, la 13 d'agost i 27 d'agost

Tremp 14 de maig i 8 de setembre

PALLARS SOBIRÀ

Alins 22 de gener i 22 de juny

Ainet de Besan 5 de gener i 1 d'octubre

Araós 3 de setembre i 27 de desembre

Àreu 19 de gener i 31 de gener

Alt Àneu

Alós d'Isil, 13 de febrer i 27 d'agost

Borén, 13 de febrer i 20 d'agost

Isavarre, 13 de febrer i 10 d'agost

Isil, 13 de febrer i 23 de juny

Són, 13 de febrer i 6 d'agost

Sorpe, 13 de febrer i 14 d'agost

València d'Àneu, 13 de febrer i 7 de setembre

Baix Pallars

Ancs 1 d'agost i 22 de novembre

Balestui 22 de gener i 1 d'agost

Baén 1 d'agost i 30 de novembre

Bresca 1 d'agost i 28 de setembre

Bretui 1 d'agost i 27 de desembre

Cortscastell, juliol 26 i 1 d'agost

Enseu 1 d'agost i 27 de desembre

Gerri de la Sal 19 de gener i 1 d'agost

Mentui 17 de gener i 1 d'agost

Montcortès 1 d'agost i 28 de setembre

Peracalç 1 d'agost i 10 d'agost

Peramea 10 de juliol i 1 d'agost

Pujol 1 d'agost i 30 de novembre

Sellui 1 d'agost i 31 de desembre

Espot 24 de setembre i 7 de desembre

Esterri d'Àneu 22 de gener i 13 de febrer

Esterri de Cardós 25 de gener i 6 d'agost

Farrera, 13 de febrer i 16 d'agost

Guingueta d'Àneu, La, 13 de febrer i 7 de desembre

Lladorre 30 de juliol i 12 de novembre

Aineto, 10 de setembre i 12 de novembre

Boldís Jussà 29 de juny i 12 de novembre

Boldís Sobirà, 29 de setembre i 12 de novembre

Lleret 14 de setembre i 12 de novembre

Tavascan 4 d'agost i 24 d'agost

Llavorsí, 13 de febrer i 26 de juliol

Rialp, 13 de febrer i 26 de setembre

Soriguera, 13 de febrer i 14 d'agost

Sort, 13 de febrer i 1 d'agost

Tírvia 17 de gener i 1 d'agost

Vall de Cardós

Ainet de Cardós, 13 de febrer i 29 de desembre

Anàs, 1 de setembre i 17 de novembre

Bonestarre 20 de gener i 13 d'octubre

Cassibrós 31 d'agost i 30 de novembre

Estaon 12 de maig i 25 de juliol

Lladrós, 13 de febrer i 30 de juny

Ribera de Cardós 21 de maig i 10 de setembre

Surri, agost 10 i 29 de desembre

PLA DE L'ESTANY

Banyoles, 16 de agost i 22 d'octubre

Camós, 16 de agost i 22 d'octubre

Cornellà del Terri 29 de juny i 22 d'octubre

Crespià 26 de febrer i 10 de desembre

Esponellà, 5 de febrer i 22 d'octubre

Fontcoberta, 3 de agost i 22 d'octubre

Palol de Revardit 22 d'octubre i 29 d'octubre

Porqueres 21 de maig i 7 de desembre

Sant Miquel de Campmajor, 5 de febrer i 29 de setembre

Briolf 21 de juny i 27 de desembre

Falgons 22 de gener i 18 de setembre

Sant Martí de Campmajor 22 de maig i 12 de novembre

Ventajol 21 de juny i 18 d'octubre

Serinyà 22 d'octubre i 3 de desembre

Vilademuls, 26 de gener i 22 d'octubre

PLA D'URGELL

Barbens, agost 14 i 8 de novembre

Bell-lloc d'Urgell 28 de setembre i 29 de setembre

Bellvís 30 d'abril i 26 d'octubre

Arcs, els 17 de gener i 8 d'octubre

Castellnou de Seana 2 de febrer i 10 de setembre

Fondarella, 19 de març i 3 de setembre

Golmés 22 de maig i 6 d'agost

Ivars d'Urgell 4 de juny i 30 de novembre

Vallverd, 19 de març i 5 d'octubre

Linyola 21 de maig i 17 d'agost

Miralcamp 20 de gener i 27 d'agost

Mollerussa, 19 de març i 18 de maig

Palau d'Anglesola, El, 3 de febrer i 29 d'agost

Poal, el, 19 de març i 29 d'agost

Sidamon, 19 de març i 24 d'agost

Torregrossa 22 de gener i 17 d'agost

Vila-sana, 19 de març i 28 de setembre

Vilanova de Bellpuig 29 de juny i 7 de setembre

PRIORAT

Bellmunt del Priorat, 13 de desembre i 28 de desembre

Bisbal de Falset, La, 19 de març i 15 de maig

Cabacés 2 de febrer i 15 de maig

Capçanes 27 de juliol i 30 de juliol

Cornudella de Montsant 10 de juliol i 20 d'agost

Albarca 23 de gener i 14 d'agost

Siurana, 9 de maig i 14 d'agost

Falset 22 de gener i 16 d'agost

Figuera, la 15 de gener i 15 de maig

Gratallops 19 de gener i 10 d'agost

Guiamets, els, 17 d'agost i 28 de desembre

Lloar, el 6 d'agost i 28 de setembre

Marçà, agost 14 i 27 de desembre

Margalef, 25 d'abril i 6 d'agost

Masroig, El, 24 d'agost i 27 d'agost

Molar, El, 16 d'agost i 17 d'agost

Morera de Montsant, La, 10 de setembre i 7 de desembre

Escaladei 24 de setembre i 7 de desembre

Poboleda, 3 de agost i 6 d'agost

Porrera 17 de gener i 12 de novembre

Pradell de la Teixeta 23 de juliol i 1 d'octubre

Torre de Fontaubella, la, proposta no formulada

Torroja del Priorat 14 de maig i 28 de setembre

Ulldemolins, proposta no formulada

Vilella Alta, la 25 de juliol i 13 de desembre

Vilella Baixa, La 21 de maig i 22 de maig

RIBERA D'EBRE

Ascó 19 de gener i 17 d'agost

Benissanet 19 de gener i 27 de juliol

Flix, 16 de agost i 17 d'agost

Garcia 19 de gener i 14 d'agost

Ginestar, 9 de novembre i 12 de novembre

Miravet 17 de gener i 11 d'octubre

Móra d'Ebre 17 de gener i 25 d'agost

Móra la Nova 6 d'agost i 26 d'octubre

Palma d'Ebre, La 30 d'abril i 15 de maig

Rasquera 6 d'agost i 7 d'agost

Riba-roja d'Ebre, 5 de febrer i 24 d'agost

Tivissa 25 de juliol i 26 de juliol

Darmós, 5 de febrer i 16 d'agost

Llaberia 17 de gener i 29 d'agost

Serra d'Almos, La, 2 de gener i 6 d'agost

Torre de l'Espanyol, La 17 de gener i 25 de juliol

Vinebre, agost 23 i 24 d'agost

RIPOLLÈS

Campdevànol 17 de setembre i 18 de setembre

Campelles 21 de maig i 9 de novembre

Camprodon 21 de juny i 22 de juny

Gombrèn 3 de setembre i 4 de setembre

Llanars 24 de setembre i 25 de setembre

Llosses, les 30 d'abril i 10 de setembre

Molló 9 de juliol i 26 de novembre

Espinavell 6 d'agost i 13 d'octubre

Ogassa 21 de maig i 3 de desembre

Pardines, 3 de agost i 4 d'agost

Planoles 23 de gener i 21 d'agost

Queralbs 25 de juliol i 26 de juliol

Ribes de Freser 14 de febrer i 13 de juny

Ripoll 10 de maig i 11 de maig

Sant Joan de les Abadesses 29 de juny i 10 de setembre

Sant Pau de Segúries 3 de setembre i 4 de setembre

Setcases 8 de maig i 1 d'octubre

Toses 10 de juliol i 7 de desembre

Vallfogona de Ripollès 15 de maig i 24 d'agost

Vilallonga de Ter 12 de novembre i 13 de novembre

SEGARRA

Biosca 30 de juliol i 31 de juliol

Lloberola 28 de setembre i 29 de setembre

Cervera, 6 de febrer i 24 de setembre

Cardosa, la, 2 de gener i 14 de juliol

Castellnou d'Oluges 21 de maig i 18 d'agost

Malgrat 20 de gener i 14 d'agost

Prenyanosa, La agost 11 i 29 de setembre

Vergós 15 de maig i 4 d'agost

Estaràs 5 de gener i 27 d'agost

Alta-riba, 23 abril i 6 d'octubre

Ferran 21 de maig i 28 de desembre

Gàver 11 de maig i 24 d'agost

Vergós Guerrejat, 24 de juliol i 10 d'agost

Granyanella 6 d'agost i 7 d'agost

Curullada, la 20 de gener i 8 de setembre

Fonolleres, 24 d'agost i 25 d'agost

Móra, La, 13 de juliol i 14 de juliol

Tordera 3 de setembre i 4 de setembre

Granyena de Segarra, 13 de setembre i 14 de setembre

Guissona 21 de maig i 8 de setembre

Ivorra 17 de gener i 15 de maig

Massoteres 15 de maig i 18 d'agost

Palouet 15 de maig i 21 de juliol

Talteüll 15 de maig i 14 d'agost

Montoliu de Segarra 1 d'octubre i 2 d'octubre

Montornès de Segarra, 24 d'agost i 25 d'agost

Oluges, les 20 de gener i 7 d'abril

Montfalcó Murallat 20 de gener i 15 de maig

Santa Fe 20 de gener i 26 de maig

Plans de Sió, els, proposta no formulada

Ribera d'Ondara, 23 abril i 27 d'agost

Sanaüja 17 de gener i 22 de maig

Sant Guim de Freixenet, 8 de juny i 6 d'agost

Sant Guim de la Plana, agost 14 i 16 d'agost

Comabella 12 de maig i 14 de maig

Vicfred, 6 octubre i 8 d'octubre

Sant Ramon 25 de juliol i 31 d'agost

Gospí 26 de setembre i 6 d'octubre

Portell, 5 de maig i 31 d'agost

Viver de Segarra 20 de gener i 15 de setembre

Talavera 25 de maig i 28 de maig

Tarroja de Segarra, 23 abril i 6 d'agost

Torrefeta i Florejacs

Bellveí 20 de gener i 25 de juliol

Far, el, 9 de gener i 25 d'agost

Florejacs 15 de maig i 14 d'agost

Gra 15 de maig i 4 d'agost

Granollers 15 de maig i 25 de juliol

Llor, el, 9 de gener i 25 d'agost

Morana, La, 23 abril i 14 d'agost

Palou 12 de maig i 3 de novembre

Riber, 19 de març i 26 de juliol

Sant Martí de la Morana 31 d'agost i 10 de novembre

Sedó, agost 11 i 17 de novembre

Selvanera 20 de gener i 15 de maig

Torrefeta 15 de maig i 5 de novembre

Torà 21 de maig i 31 d'agost

SEGRIÀ

Aitona, maig 18 i 31 d'agost

Alamús, els 19 de gener i 9 de novembre

Albatàrrec 4 de maig i 11 d'octubre

Alcanó, 5 de febrer i 19 de març

Alcarràs 19 de gener i 31 d'agost

Alcoletge 11 de maig i 14 de setembre

Alfarràs 20 de gener i 29 de juny

Alfés 20 de gener i 6 d'agost

Alguaire 25 de maig i 28 de setembre

Almacelles, 2 de març i 24 de setembre

Almatret, 3 de febrer i 29 de setembre

Almenar 19 de gener i 24 de setembre

Alpicat 20 de gener i 24 d'agost

Artesa de Lleida 17 de gener i 31 d'agost

Aspa, 19 de març i 10 de setembre

Benavent de Segrià, gener 29 i 27 d'agost

Corbins 21 de maig i 22 de maig

Gimenells i el Pla de la Font

Gimenells 15 de maig i 8 d'octubre

Pla de la Font, El 30 d'abril i 29 d'octubre

Granja d'Escarp, La 19 de gener i 25 de juliol

Llardecans, 23 abril i 10 de desembre

Lleida 11 de maig i 29 de setembre

Raïmat, abril 27 i 27 de juliol

Sucs 15 de maig i 17 d'agost

Maials 19 de gener i 17 d'agost

Massalcoreig 17 de gener i 24 d'agost

Montoliu de Lleida 11 de maig i 8 de setembre

Portella, la, 2 de març i 30 d'abril

Puigverd de Lleida, 23 abril i 27 de juliol

Rosselló, agost 31 i 11 d'octubre

Sarroca de Lleida 17 de gener i 23 d'abril

Seròs 6 d'abril i 10 de setembre

Soses 8 de maig i 5 de setembre

Sudanell 5 d'octubre i 8 d'octubre

Sunyer 26 d'abril i 13 de desembre

Torre-serona, 7 maig i 5 de novembre

Torrebesses, 20 de gener i 6 d'agost

Torrefarrera 22 de gener i 14 de setembre

Torres de Segre, 9 de maig i 4 de desembre

Vilanova de Segrià 22 de gener

Vilanova de la Barca, agost 14 i 8 d'octubre

SELVA

Amer 23 de març i 16 d'agost

Anglès 21 de maig i 3 de setembre

Arbúcies, 1 de juny i 30 de juliol

Blanes 3 d'abril i 26 de juliol

Breda, 7 de setembre i 10 de setembre

Brunyola 19 de gener i 9 de novembre

Caldes de Malavella 6 d'agost i 22 de setembre

Cellera de Ter, la, 23 abril i 2 de novembre

Fogars de la Selva 15 de maig i 14 de setembre

Hostalric 9 de juliol i 1 d'octubre

Lloret de Mar, 24 de juliol i 19 de novembre

Maçanet de la Selva, 2 de maig i 10 d'agost

Massanes 29 de març i 6 d'agost

Osor 29 de juny i 17 de setembre

Riells i Viabrea 6 d'agost i 12 de novembre

Riudarenes 17 de setembre i 9 de novembre

Riudellots de la Selva 30 d'abril i 29 d'octubre

Sant Feliu de Buixalleu 29 de març i 10 d'agost

Sant Hilari Sacalm 21 de maig i 24 d'agost

Sant Julià del Llor i Bonmatí, 23 abril i 21 de maig

Santa Coloma de Farners 3 d'abril i 24 de setembre

Sils 26 de setembre i 28 de setembre

Susqueda 22 de gener i 8 d'octubre

Tossa de Mar 22 de gener i 29 de juny

Vidreres, 13 de febrer i 3 de setembre

Vilobí d'Onyar 29 de març i 20 de juliol

SOLSONÈS

Castellar de la Ribera, 10 de setembre i 7 de desembre

Clariana de Cardener, 5 de febrer i 4 de maig

Hortoneda 4 de maig i 29 de juny

Sant Just i Joval 4 de maig i 22 de maig

Sant Ponç 2 de febrer i 4 de maig

Coma i la Pedra, La, 25 d'abril i 16 d'agost

Guixers 8 de maig i 21 de maig

Lladurs 11 de maig i 30 de juliol

Llena, La 11 de maig i 29 de novembre

Montpol 11 de maig i 29 de setembre

Timoneda 11 de maig i 10 de desembre

Torrents, 8 d gener i 11 de maig

Llobera, 9 d febrer i 30 d'abril

Molsosa, la 20 de gener i 15 de maig

Navès, 23 abril i 20 de juliol

Besora, 23 abril i 29 de novembre

Busa 23 d'abril i 10 de juliol

Linyà 23 d'abril i 30 de novembre

Pegueroles, 23 abril i 10 de novembre

Selva, la, 23 abril i 23 de novembre

Tentellatge, 23 abril i 10 de novembre

Valldora, la 23 d'abril i 27 d'agost

Odèn 10 de juliol i 8 d'octubre

Olius, 8 d setembre i 10 de setembre

Pinell de Solsonès 12 de febrer i 11 de maig

Pinós 23 de gener i 1 de setembre

Ardèvol 17 de gener i 1 de setembre

Matamargó, 13 de juny i 1 de setembre

Sant Just d'Ardèvol, maig 18 i 1 de setembre

Vallmanya, 1 de setembre i 26 de setembre

Riner

Freixinet 28 de setembre i 1 d'octubre

Miracle, el, 3 de agost i 4 d'agost

Santa Susanna, 3 de febrer i 11 d'agost

El seu 13 d'agost i 14 d'agost

Sant Llorenç de Morunys 21 de maig i 10 d'agost

Solsona, 8 de setembre i 10 de setembre

TARRAGONÈS

Altafulla 3 d'abril i 12 de novembre

Canonja, la 20 de gener i 14 d'agost

Catllar, el, 24 d'agost i 14 de desembre

Constantí 20 de gener i 1 d'agost

Creixell 25 de juliol i 7 de desembre

Morell, el 30 de juliol i 12 de novembre

Nou de Gaià, La 20 de juliol i 26 de setembre

Pallaresos, els 20 de gener i 6 d'agost

Perafort 20 de gener i 29 de juny

Pobla de Mafumet, La 2 de febrer i 25 de juny

Pobla de Montornès, La, 10 de setembre i 15 d'octubre

Renau, 10 de desembre i 13 de desembre

Riera de Gaià, La 20 de juliol i 14 de setembre

Roda de Berà, 24 d'agost i 7 de desembre

Salomó, 7 maig i 16 d'agost

Salou 2 de febrer i 30 d'octubre

Secuita, La 10 de juliol i 14 d'agost

Argilaga, L'25 de gener i 16 d'agost

Gunyoles, les 20 de gener i 25 de juliol

Vistabella 5 de gener i 24 d'agost

Tarragona, agost 20 i 24 de setembre

Torredembarra, 16 de juliol i 4 de setembre

Vespella de Gaià 20 de gener i 29 de setembre

Vila-seca 17 de gener i 3 d'agost

Vilallonga del Camp 30 de juliol i 12 de novembre

TERRA ALTA

Arnes 21 de maig i 28 de maig

Batea, agost 20 i 21 d'agost

Bot 2 de febrer i 5 de febrer

Caseres, 17 d'agost i 20 d'agost

Corbera d'Ebre, 16 d'agost i 17 d'agost

Fatarella, la, 5 de febrer i 10 de setembre

Gandesa 31 d'agost i 3 de setembre

Horta de Sant Joan, 10 de setembre i 12 de setembre

Pinell de Brai, el 13 d'abril i 10 de setembre

Pobla de Massaluca, La 19 de gener i 14 d'agost

Prat de Comte 30 d'abril i 24 d'agost

Vilalba dels Arcs 29 de març i 10 d'agost

URGELL

Agramunt, agost 31 i 3 de setembre

Almenara Alta, 3 de agost i 4 d'agost

Donzell d'Urgell 13 d'agost i 14 d'agost

Mafet 5 d'octubre i 6 d'octubre

Montclar 20 de juliol i 21 de juliol

Puelles, les, 3 de agost i 4 d'agost

Anglesola 3 de maig i 11 de desembre

Belianes 15 de maig i 25 de juliol

Bellpuig 23 de març i 14 de setembre

Seana 23 de març i 28 de setembre

Castellserà 20 de gener i 20 de juliol

Ciutadilla, 2 de maig i 29 de setembre

Fuliola, la, juliol 26 i 13 de desembre

Guimerà 20 de gener i 28 d'abril

Maldà, 2 de gener i 20 d'agost

Nalec 10 de gener i 25 de juliol

Omells de na Gaia, Els, 19 de març i 21 de maig

Ossó de Sió, proposta no formulada

Preixana 3 d'abril i 10 d'agost

Puigverd d'Agramunt, 15 de setembre i 17 de setembre

Sant Martí de Riucorb

Llorenç de Rocafort 27 de juliol i 30 de juliol

Rocafort de Vallbona 7 d'agost i 26 de setembre

Sant Martí de Maldà 12 de novembre i 27 de desembre

Vilet, El, juliol 26 i 27 de desembre

Tàrrega 14 de maig i 10 de setembre

Altet 14 de maig i 24 d'agost

Claravalls 14 de maig i 6 d'agost

Riudovelles 14 de maig i 25 d'agost

Santa Maria de Montmagastrell, 18 de agost i 12 de setembre

Tornabous 15 de maig i 8 d'octubre

Guàrdia d'Urgell, La 19 de gener i 11 de juny

Tarròs, el 4 de juny i 21 de novembre

Vallbona de les Monges 15 de maig i 10 de setembre

Montblanquet 6 d'agost i 15 d'octubre

Rocallaura 6 d'agost i 22 d'octubre

Verdú, 26 de gener i 10 de setembre

Vilagrassa, 10 de setembre i 7 de desembre

VALLÈS OCCIDENTAL

Badia del Vallès 21 de maig i 10 de setembre

Barberà del Vallès, 23 abril i 9 de juliol

Castellar del Vallès, 19 de març i 10 de setembre

Castellbisbal 22 de gener i 20 d'agost

Cerdanyola del Vallès, 7 maig i 12 de novembre

Gallifa 29 de març i 21 de maig

Matadepera 22 de gener i 3 de setembre

Montcada i Reixac 21 de maig i 24 de setembre

Palau-solità i Plegamans 21 de maig i 27 d'agost

Polinyà 22 de gener i 9 de juliol

Rellinars 29 de març i 30 de juliol

Ripollet 21 de maig i 27 d'agost

Rubí 21 de maig i 29 de juny

Sabadell 14 de maig i 10 de setembre

Sant Cugat del Vallès 3 de març i 29 de juny

Valldoreix 21 de maig i 29 de juny

Sant Llorenç Savall 21 de maig i 24 d'agost

Sant Quirze del Vallès 14 de maig i 3 de setembre

Santa Perpètua de Mogoda, 7 de març i 3 de setembre

Sentmenat 3 de setembre i 12 de novembre

Terrassa 29 de març i 2 de juliol

Ullastrell 29 de març i 16 d'agost

Vacarisses 29 de març i 25 de maig

Viladecavalls 9 de juliol i 12 de novembre

VALLÈS ORIENTAL

Aiguafreda 21 de maig i 7 de desembre

Ametlla del Vallès, L'12 de febrer i 25 d'agost

Bigues i Riells

Bigues 20 de gener i 29 de juny

Riells del Fai 22 de gener i 7 d'agost

Caldes de Montbui 21 de maig i 15 d'octubre

Campins 14 de maig i 27 d'agost

Canovelles 11 de maig i 23 de juliol

Cànoves i Samalús

Cànoves 20 de gener i 1 de juny

Samalús, 24 d'agost i 30 de novembre

Cardedeu 21 de maig i 13 d'agost

Figaró-Montmany 9 d'abril i 21 de maig

Fogars de Montclús 3 de maig i 10 d'agost

Franqueses del Vallès, Les

Bellavista 11 de maig i 6 de juliol

Corró d'Amunt 11 de maig i 4 d'agost

Corró d'Avall 11 de maig i 14 de setembre

Llerona 11 de maig i 8 de setembre

Marata 11 de maig i 28 de juliol

Garriga, La 21 de maig i 3 d'agost

Granollers 11 de maig i 31 d'agost

Gualba 22 de gener i 16 d'agost

Llagosta, la, 19 de març i 10 de setembre

Llinars del Vallès, 8 de setembre i 10 de setembre

Lliçà d'Amunt, 8 d gener i 10 de setembre

Lliçà de Vall, 23 abril i 9 de juliol

Martorelles 30 d'abril i 10 de setembre

Mollet del Vallès 22 de gener i 20 d'agost

Montmeló 21 de maig i 29 de juny

Montornès del Vallès 17 de setembre i 29 de novembre

Montseny 21 de maig i 27 d'agost

Parets del Vallès 22 de gener i 30 de juliol

Roca del Vallès, La, 10 de setembre i 30 de novembre

Santa Agnès de Malanyanes 22 de gener i 24 d'agost

Torreta, la 30 d'abril i 16 de juliol

Sant Antoni de Vilamajor 17 de gener i 17 d'agost

Sant Celoni, 10 de setembre i 12 de novembre

Batllòria, la, agost 27 i 18 de desembre

Sant Esteve de Palautordera 21 de maig i 6 d'agost

Sant Feliu de Codines 17 de gener i 14 de setembre

Sant Fost de Campsentelles 30 de juliol i 28 de setembre

Sant Pere de Vilamajor, 25 d'abril i 29 de juny

Santa Eulàlia de Ronçana 27 de juliol i 10 de desembre

Santa Maria de Martorelles 29 de març i 6 de juliol

Santa Maria de Palautordera 22 de gener i 15 d'octubre

Tagamanent 29 de març i 7 de desembre

Vallgorguina 24 de setembre i 30 de novembre

Vallromanes 22 de gener i 28 de setembre

Vilalba Sasserra 22 de gener i 13 d'agost

Vilanova del Vallès 21 de maig i 27 d'agost